O nas

Nivis:
Mam wiele pasji, gdyż uważam, że w życiu nie powinno się ograniczać. Uwielbiam muzykę rockową, zarówno słuchać jak i śpiewać, robić zdjęcia, pisać i oczywiście czytać. Ostatnio interesuję się sztuczkami iluzjonistycznymi i ciągle oglądam programy na ten temat. Moją ulubioną serią jest trylogia ,,Igrzyska Śmierci'' autorstwa Suzanne Collins, a ulubionym zespołem 30 Seconds To Mars. W życiu na pierwszym miejscu stawiam marzenia.
Mój ulubiony cytat : ,,Bądź kim chcesz – pieprz opinię innych. Nie bądź jednym z tych stereotypowych ludzi.'' ~Jared Leto

Kasumi:
W moim stosunkowo niedługim i nudnym życiu, pierwsze miejsce zajmuje muzyka. Jedyną rzeczą, którą cenię sobie bardziej jest przyjaźń i uparte dążenie do celu. Jakiś rok temu moim życiem zawładnęła muzyka metalowa. Moja święta trójca muzyki to: Soulfly, Slayer i Iron Maiden (Jaka ja oryginalna). Mój wolny czas w większości zajmuje właśnie muzyka, książki, gra na gitarze i komputer. Jestem niepoprawnym fanem Dragon Age i Mass Effect. Things of this world, Have no meaning if what's coming after.

Nivis o Kasumi:

Szczerze powiedziawszy, to pisanie o Kasumi to był mój pomysł, a nie mam pojęcia co napisać. Cóż, traktuję ją jak siostrę, bo znamy się od urodzenia (dosłownie !). Jeśli miałabym napisać, co razem odwalałyśmy, to lista byłaby naprawdę długa. Pozostaje mi tylko napisać : <3 .

Kasumi o Nivis:

No więc tak... no, cóż. Pierwszą rzeczą jaka prosi się o napisanie, to fakt, że to osoba z bardzo zaburzoną koordynacją ruchową (może mieć to też swoje pozytywne strony). Jest to osoba ... yy, co najmniej nienormalna. Nie wiem jakim cudem przeżyłam z nią prawie całe życie. Po kilkunastu latach znajomości mogę wysunąć tylko jeden wniosek: Bóg, który zesłał ją na tą ziemię musiał być poważnie naćpany. Ale i tak ją kocham. Amen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za komentarze ! :)